NOWOŚĆ !!!

Fototort to dobry pomysł na prezent. Fototort to tort z umieszczonym na nim jadalnym zdjęciem, które wykonane jest na papierze opłatkowym przy użyciu barwników spożywczych. Technologia Fototortów daje możliwości stworzenia indywidualnej dekoracji na torcie. Jeśli chcą Państwo takie zdjęcie na tort, prośimy dostarczyć lub przesłać nam swoje zdjęcie, np e-mailem. Na wydruku zdjęcia można dodać również tekst np. życzenia urodzinowe.


Zapraszamy do Caffe Club Rock

ul. Żeromskiego 3a, 69-100 Słubice, Stanisław Szczerbiński, tel. (95)7583277
więcej...

Zapraszamy do naszego ogródka letniego

Zapewniamy profesjonalny, bardzo dobry catering, przygotowujemy i dostarczamy potrawy najwyższej jakości:

- catering cukierniczy

- catering gastronomiczny

Dysponuje idealnym na imprezy okolicznościowe ogródkiem letnim, dzięki któremu Państwa przyjęcia lub imprezy będą wyjątkowe i niezapomniane. Oddajemy do Pastwa dyspozycji 50 miejsc. Wszelkie informacje o rezerwacji terminów na imprezy okolicznościowe uzyskasz pod numerem tel. 502 058 149.

Pierogi

Pierogi ruskie nie pochodz± - wbrew powszechnemu przekonaniu – z Rosji. Ojczyzn± tego dania jest dawna Ru¶ Czerwona – a więc tereny dzisiejszej Ukrainy i Polski. Co ciekawe, Ukraińcy nazywaj± je... pierogami polskimi. Oferujemy pierogi ruskie, z kapust± i grzybami, z miesem... Sedecznie zapraszamy i życzymy smacznego.

Jagodzianki

Jagodzianki to jedne z najpopularniejszych reprezentantek sezonowych smakołyków. Zajadaj± się nimi ludzie w każdym wieku. Niektórzy piek± bułeczki w swoich domach, inni przegl±daj± oferty cukierni. Każdy korzysta z darów natury, jak tylko może.